2019 Seçim Çalışmalarına Muhtarlarımızla Başladık

2019 Seçim Çalışmalarına Muhtarlarımızla Başladık

Çalmadık kapı, sıkmadık el bırakmadık. Cumhuriyetimizin değerleri için yine yollardayız.

2019’da bizleri bekleyen yerel seçimler öncesi, bir süredir yol arkadaşlarım ile birlikte alt yapısını oluşturmak için yoğun çaba sarf ettiğimiz süreci tamamlamış alan çalışmalarıma başlamış bulunuyorum.
Alan çalışmalarıma ilk olarak ilçemiz sınırları içerisinde yer alan; mahalle muhtarlarımızı ziyaret ederek başladım.
Kendileri ile 2019 seçimleri sonrasında birlikte gerçekleştirilebileceğimiz projeler ile ilgili görüşmeler gerçekleştirdim. Bu amaçla bu hafta Hüsnü Dörtyol, Salih Sargın, Metin Arıkan, Arif Karaosman, Ümit Özyağcı, Ahmet Özyakan, Ahmet Zeki Akıncı, Mustafa Kuşçu, Çiğdem Tektaş ve Halis Suvari muhtarlarımızı ziyaret ettik. Sorunlarını ve çözüm önerilerini dinledik.
Muhtarlarımız hepimizin ortak sorunları olduğunu düşündüğüm, alt yapı, arıtma, yol, imar ve içme suyu problemlerinin bir an önce çözülmesini ayrıca doğa’nın korunması hususunda dikkatli olunmasını istemekteler.
Ben de 2019’da görev yapacak olan kadroları oluştururken, siyasi parti ayrımı gözetmeksizin tüm muhtarlarımız ile birlikte bölgemizin sorunlarını mahalle mahalle, köy köy ele alarak, bölgesel çözüm yollarının üretilmesi hususunda ortak irade ortaya koyacağımızı ve geleceği birlikte inşa edeceğimizi kendilerine ifade ettim.
Ziyaret talebimizi kırmayıp, bizleri ağırlayan tüm muhtarlarıma teşekkür ederim. 

Kuşadası için, ülkemiz için, 2019’da halkın iktadarı için durmadan yılmadan çalışacağız.